A

 
Nazwa Firmy: Gospodarstwo Rolne Marta Dąbrowska
Adres: Jasionka 87; 21-200 Parczew
Tel./Fax: 500 530 977
E-mail: sak@agronomplants.pl
Strona internetowa: www.agronomplants.pl
BOX Nr 54
SPONSOR JAGODOWYCH TRENDÓW 2022
Informacja o Firmie:
Nasze Gospodarstwo Ogrodniczo – Szkółkarskie Agronom Plants zlokalizowane jest we wschodniej Polsce, w województwie lubelskim – bez wątpienia jednym z najczystszych ekologicznie regionów Europy. 
Historia Gospodarstwa sięga jeszcze lat 90 poprzedniego stulecia. Od tamtego czasu gospodarstwo z typowo rodzinnego przeobraziło się w jednego z największych producentów owoców jagodowych oraz materiału szkółkarskiego w Polsce.
Obecnie nasze gospodarstwo zajmuje powierzchnię około 700 ha co zapewnia nam niezbędną w tego rodzaju działalności rotację pól.
Dominują w nim dwa główne kierunki produkcji: produkcja owoców oraz produkcja szkółkarska. Dzięki dość dużej powierzchni gospodarstwa plantacje mateczne znajdują się w znacznej odległości od plantacji owocujących. Staramy się również ze względów fitosanitarnych nie wykorzystywać tych samych maszyn do pracy na obu rodzajach plantacji.
Produkcja  materiału szkółkarskiego (Agronom Plants) to około 100 ha.  Do zakładania mateczników używamy zwykle sadzonek w stopniu Bazowy 2 (B2). Wytwarzamy je w naszym gospodarstwie w specjalnie do tego przystosowanym tunelu. Sadzonki rosną w drewnianych skrzyniach wypełnionych włóknem kokosowym. Ze względów fitosanitarnych dostęp do nich ma tylko jedna osoba, która każdego dnia dokonuje lustracji roślin, dobiera odpowiednie nawożenie oraz ustala harmonogram zabiegów chemicznych. Dzięki temu mamy pewność, że materiał, który trafia na  nasz matecznik w polu jest wolny od chorób i szkodników. 
W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór odmian, pozwalający rozciągnąć kres zbioru od późnej wiosny aż do jesieni. 
Wszystko w połączeniu z ogromną pasją i zaangażowaniem jakie wkładamy w naszą pracę gwarantuje uzyskanie owoców najwyższej jakości. Często uczestniczymy w konferencjach i sympozjach organizowanych na całym świecie. Stale wprowadzamy nowe technologie produkcji podnoszące konkurencyjność naszych produktów.
Nazwa Firmy: AgronetPro
Adres: ul. 15 Pułku Piechoty ”Wilków” 3, 08-530 Dęblin
Tel./Fax: +48607070093
E-mail: contact@agronetpro.com
Strona internetowa: www.agronetpro.com
BOX Nr 13
Informacja o Firmie: 
Pomysł na AgronetPRO powstał w środowisku sadowniczym i był efektem rozmowy Sandera de Vries oraz Kamila Koca, który z dnia na dzień w wyniku przymrozków stracił większą część swoich plonów. Szukali rozwiązania, które będzie łatwe w użyciu, ekonomiczne i które będzie monitorowało warunki upraw w czasie rzeczywistym. Czujniki i aplikacja AgronetPRO są obecnie wykorzystywane nie tylko w sadach, ale również w uprawach owoców miękkich m.in. malin, borówek, truskawek, uprawach tunelowych tj. pomidorów, ogórków, papryki, a także mają szansę przyjąć się w innych uprawach. Ważną grupą są również klienci zajmujący się długoterminowym przechowywaniem warzyw i owoców w komorach chłodniczych. Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak nasze rozwiązanie może Tobie pomóc w codziennej pracy skontaktuj się z nami!
 
 
Nazwa Firmy: AGRIMPEX Spółka z o.o.
Adres:  ul. Zwierzyniecka 2, 37-500 Jarosław
Tel./Fax: +48 16 621 34 08
E-mail: biuro@agrimpex.p
Strona internetowa: www.agrimpex.pl
BOX Nr: 67
Informacja o Firmie:
Agrimpex Spółka z o.o. to prężnie działająca firma w branży rolniczo-ogrodniczej, której głównymi markami są agrowłókniny Pegas Agro oraz Agrimpex. Prócz nich w ofercie znajdują się między innymi folie do tuneli oraz agrowłókniny do okrywania pryzm.
Naszym celem jest systematyczny rozwój produktów, poszerzanie oferty i zaspokajanie potrzeb profesjonalnych rolników i hobbystów – miłośników ogrodu.
 

Nazwa Firmy: P.U.H. AGRO-AS Dorota Wyrzykowska-Tadie’
Adres: Chobrzany 100 , 27-650 Samborzec
Tel./Fax:  509 78 27 11
E-mail: agro.as@interia.pl
Strona internetowa: www.agromarchobrzany.pl
Hala namiotowa
Informacja o Firmie:  
Firma Agro-As jest autoryzowanym dealerem ciągników LANDINI , SOLIS oraz maszyn rolniczych i sadowniczych polskich i zagranicznych firm , ponadto jesteśmy wyłącznym importerem na Polskę włoskich maszyn SICMA I CAFFINI.

Nazwa Firmy: AMAGRO SP. Z O.O.
Adres: Lambady 10, 02-830 Warszawa
Tel./Fax: 22 644 65 64
E-mail: office@amagro.pl
Strona internetowa: www.amagro.pl
BOX Nr 1
Informacja o Firmie:
Firma Amagro działa na polskim rynku od 2003 roku. Zajmujemy się wprowadzaniem do obrotu środków produkcji dla rolnictwa i ogrodnictwa, w tym pestycydów, biostymulatorów i nawozów specjalistycznych. Prowadzimy także usługowo rejestrację środków ochrony roślin, nawozów i środków biobójczych. Współpracujemy z producentami zagranicznymi z Anglii, Włoch, Hiszpanii oraz krajowymi.
Nowoczesne rolnictwo wymaga precyzyjnego i racjonalnego stosowania środków ochrony roślin oraz preparatów wspomagających uprawę, które wyraźnie wpływają na wielkość i jakość uzyskiwanych plonów. Aby odnieść sukces w produkcji, potrzebna jest zatem kompleksowa wiedza na temat nowoczesnej ochrony, nawożenia i biostymulacji.
Specjalizujemy się we wprowadzaniu do obrotu środków ochrony roślin, biostymulatorów i nawozów specjalistycznych. Na bieżąco śledzimy aktualne trendy rynkowe i wychodzimy im naprzeciw. Do naszej oferty wybieramy starannie wyselekcjonowane produkty odpowiadające różnym potrzebom roślin. Dzięki temu jesteśmy w stanie dostarczyć naszym klientom optymalne rozwiązania do ochrony i nawożenia wszystkich ważnych upraw.
Nasi dostawcy to renomowane, europejskie firmy, które są liderami rynku środków ochrony roślin, nawozów i biostymulatorów. Na przestrzeni lat stworzyliśmy doświadczony zespół handlowy. Służymy naszą wiedzą i doświadczeniem w zakresie stosowania wprowadzanych produktów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do współpracy.

B

Nazwa Firmy:  BAYER Sp. z o.o.
Adres: Al. Jerozolimskie 158, 02-326 Warszawa
Tel./Fax: 22 572 35 00
E-mail: radoslaw.suchorzewski@bayer.com
Strona internetowa:  www.agro.bayer.com.pl   
BOX Nr  53
SPONSOR GŁÓWNY JAGODOWYCH TRENDÓW 2022
Informacja o Firmie:
Dział CropScience firmy Bayer  to lider w dostarczaniu rozwiązań do ochrony roślin. Również w segmencie ochrony upraw jagodowych Bayer oferuje szerokie portfolio produktów zarówno konwencjonalnych jak i biologicznych m.in. Luna Sensation, Zato, Movento , Serenade ASO, Fitter.

Nazwa Firmy: BIOCONT Polska sp. z o.o.
Adres: 31-215 Kraków, ul. S. Jaracza 24/38
Tel./Fax: +48 12 416 25 81
E-mail: biocont@biocont.pl
Strona internetowa: www.biocont.pl
BOX Nr 68
Informacja o Firmie:
BIOCONT Polska wspiera i promuje produkcję roślinną ekologiczną, integrowaną oraz konwencjonalną, oferując wsparcie merytoryczne oraz sprawdzone, legalne produkty. Firma od wielu lat wprowadza na polski rynek biologiczne środki ochrony roślin, preparaty mikrobiologiczne, środki pomocnicze, nawozy – nowoczesne i efektywne biologiczne i biotechniczne środki do ochrony i produkcji roślin. Wszystkie znajdujące się w ofercie insektycydy i fungicydy są zarejestrowanymi prze MRiRW środkami ochrony roślin o sprawdzonej skuteczności.
Najważniejsze produkty firmy:
– biologiczne insektycydy: Lepinox® PLUS, Naturalis®, NeemAzal®, Madex® MAX, Prev-AM®, Pyregard
– biologiczne fungicydy: Prev-AM®, VitiSan
– mikrobiologiczne preparaty doglebowe: RhizoVital®, Rizocore®, FreeN®, Free PK®
– preparaty wspomagające odporność roślin: Altela®, Memcomba®
– nawozy: VermiFit®, SulfiCal®, AminoHit+Ca
– pożyteczne makroorganizmy: dobroczynek gruszowiec, kruszynek, nicienie owadobójcze

 
Nazwa Firmy: Biopharmacotech Sp. z o.o. Spółka Komandytowa
Adres: ul. Gruszowa 47, 42-215 Częstochowa,
Tel : +48 34 366-54-49
E-mail: biuro@agro-sorb.com
Strona internetowa: www.agro-sorb.com
BOX Nr 76
Firma Biopharmacotech zajmuje się wytwarzaniem innowacyjnych produktów: BIOSTYMULATORÓW wzrostu roślin. Produkty wytwarzane są przy zastosowaniu zaawansowanych technologii. Zawarte w BIOSTYMULATORACH AGRO-SORB biologicznie aktywne WOLNE AMINOKWASY L-alfa uzyskuje się w procesie hydrolizy enzymatycznej.
Przebadane w polskich warunkach klimatycznych.
Nazwa Firmy: Budmech sp. z o.o. sp. k.
Adres: ul. Zwierzyniecka 8b, 00-719 Warszawa
Tel./Fax: +48 22 737 40 40
E-mail: kontakt@budmech.pl
Strona internetowa: www.budmech.pl
BOX Nr: 50
Informacja o Firmie:
Dostarczamy elementy oraz całe systemy nawadniania i fertygacji gwarantujące niezbędne warunki do prawidłowego wzrostu i rozwoju owoców jagodowych. Projektujemy systemy odpowiadające indywidualnym potrzebom klienta, oraz optymalizujemy działanie istniejących instalacji. Wspieramy specjalistyczną wiedzą i doświadczeniem w wyborze skutecznych rozwiązań do nawadniania, ochrony antyprzymrozkowej, fertygacji i filtracji. Ofertę opieramy na godnych zaufania produktach od wiodących producentów.
 
 
 
 

C

Nazwa Firmy: Center Plast Sp. z o.o.
Adres: ul. Strzeleckiego 6, 47-133 Jemielnica
Tel./Fax: + 48 77/ 40 48 555 , +48 664 096 961
E-mail: centerplast@centerplast.pl
Strona internetowa: www.centerplast.pl
BOX Nr 11
Informacja o Firmie:
Center Plast to jedno z wiodących przedsiębiorstw w swojej kategorii istniejące na rynku od1993 r. Specjalizuje się w dostawie najwyższej jakości materiałów niezbędnych w rolnictwie i ogrodnictwie. Produkty firmy trafiają w ręce zarówno największych gospodarstw ogrodniczych, rolniczych, jak i firm z sektora MSP oraz klientów detalicznych na terenie całej Polski. W ofercie tej firmy dla branży ogrodniczej znajdują się produkty takie jak: folie tunelowe GARDENVIT, folia do podwieszania EKRAVIT, siatki cieniujące, sznurki ogrodnicze stabilizowane UV, agrowłókniny: AGRASIL oraz LUTRASIL PRO, folie perforowane AGRAVIT, siatka przeciwmrozowa MULTICLIMA ,folie do ściółkowania i sterowania wegetacją roślin HORTIVIT, folia do ściółkowania MULVIT, mata ściółkowa polipropylenowa ,taśma kroplująca CENTER TAPE oraz Taśma kroplująca CENTER DRIP .

Nazwa Firmy: PUH „Chemirol” Sp. z o.o.
Adres: ul. Przemysłowa 3, 88-300 Mogilno
Tel./Fax: tel: +48 661 670 283
E-mail: natalia.torzewska@chemirol.com

Strona internetowa:https://chemirol.com.pl/

BOX Nr  34
Informacja o Firmie:
 
Każdego dnia oferujemy sprawdzone, bezpieczne i kompleksowe rozwiązania w obsłudze nowoczesnego rolnictwa, dbamy o fachowość doradztwa, a nasze innowacje wdrażamy w poszanowaniu dla tradycji i etosu branży. Ponad 1 000 pracowników PUH „Chemirol” sp. z o.o. potwierdza swoją pracą, ambicją i zaangażowaniem, że marka Chemirol łączy się tylko ze sprawdzonymi, pewnymi i bezpiecznymi rozwiązaniami.
Witryna
https://chemirol.com.pl/ 
Branże
Rolnictwo
Siedziba główna
Mogilno, kujawsko-pomorskie
Rodzaj
Spółka prywatna
Data założenia
1990
 

PPHU A. R. CHMIELEWSKI SP. J.                                                                                                                       

www.archmielewski.pl

s.radzim@archmielewski.pl

M: 605 843 853

Wystawa w Hali Namiotowej

 

D

 
Nazwa Firmy: Donkwiat Grzegorz Smołecki
Adres: Mikuszewskie 42e
Tel./Fax: 505063544
E-mail: biuro@donkwiat.pl
Strona internetowa: www.donkwiat.pl
BOX Nr 31
Informacja o Firmie: Firma DonKwiat zajmuje się produkcją i sprzedażą doniczek ogrodniczych i szkółkarskich.
Nasze produkty nadają się do zarówno do sadzenia ręcznego, jak i zmechanizowanego (w którym wykorzystuj się automatyczne podajniki). W naszej ofercie znajdują się doniczki okrągłe standard, okrągłe niskie, okrągłe wysokie , kwadratowe standard, kwadratowe wysokie, kwadratowo-okrągłe ,misy. Nasz Asortyment cieszy się ogromną popularnością zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym.

                                                    

 

 

E

 
 

F

Nazwa Firmy: FARMER CO. Łukasz Kłósek
Adres: Borek 352, 32-765 Rzezawa
Tel./Fax: 14 611 71 74
E-mail: farmer@tunele-foliowe.pl
Strona internetowa: www.tunele-foliowe.pl
BOX Nr 51
Informacja o Firmie:
FARMER CO. to polska firma zajmująca się produkcją tuneli i bloków foliowych z wyposażeniem. Marka działająca od 1999 roku zyskała uznanie dzięki wysokiej jakości produktów oraz profesjonalizmie. Doświadczeni specjaliści dbają o każdy szczegół od momentu przygotowywania projektu, przez produkcję aż do montażu konstrukcji. W portfolio posiadamy obiekty wspierające największe szkółki i gospodarstwa Europy. Nasze tunele słynną ze swojej wytrzymałości i odporności na niekorzystne warunki zewnętrzne. W ofercie posiadamy rozwiązania zarówno dla hobbystów jak i zawodowców.

 
 

G

Nazwa Firmy: GOSPODARSTWO OGRODNICZE MICHAŁ SZETYŃSKI
Adres: 43-340 Kozy, ul. J.III Sobieskiego 75
Tel./Fax: 33 8194452, 694239015
E-mail: ogroszet@wp.pl
Strona internetowa: www.szetynscy.pl

BOX Nr 19

Informacja o Firmie: PRODUKCJA SADZONEK KRZEWÓW JAGODOWYCH W POJEMNIKACH; P9,C1,5, C3, MULTIPLATACH.
BORÓWKA AMERYKAŃSKA, JAGODA KAMCZACKA , MALINA, JEŻYNA BEZKOLCOWA.

H

 
Nazwa Firmy: Haygrove Sp. Z o.o.
Adres: Poznańska 4, 63-600 Kępno
Tel./Fax: +48 532 341 671
E-mail: m.siubiak@haygrove.pl
Strona internetowa: www.haygrove.com
BOX Nr 15
Informacja o Firmie:
Firma Haygrove wyróżnia się na rynku bogatą ofertą tuneli foliowych o wysokiej jakości i nowoczesnych rozwiązań konstrukcyjnych . Świadczymy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, wykwalifikowanym zespołem monterskim, który sprawnie działa na terenie całego kraju jak i Europy. Zdobyte doświadczenie na całym świecie pozwala nam doskonalić nasze produkty. Jesteśmy otwarci na potrzeby rynku i organizujemy spotkania oraz szkolenia dla naszych klientów w Polsce oraz w Anglii.

I

 
Nazwa Firmy: ICB Pharma Sp.J.
Adres: Stanisława Lema 10 43-603 Jaworzno
Tel. 32 745 47 46
crop@icbpharma.com
www.icbpharma.com
BOX Nr 18
Informacja o Firmie:
ICB Pharma jest POLSKĄ firmą, która dbając o ludzi i rośliny, tworzy innowacyjne preparaty dla ogrodnictwa. Wysoką skuteczność potwierdzają zadowoleni klienci, którzy stosują nasze rozwiązania. Aktualnie prowadzimy i rozwijamy nowoczesny program wsparcia tradycyjnej ochrony roślin: ZDROWE ROŚLINY BEZ PESTYCYDÓW. W jego skład wchodzą produkty umożliwiające: zwalczanie szkodników bez pestycydów (Siltac EC), zwiększenie wytrzymałości roślin i poprawienie jakości plonu (Miligard, Megis, Alatis, Canion Ca i NewJon Zn), poprawienie zapylenia (Biopolin).
 

Nazwa Firmy: INTERMAG sp. z o.o.
Adres: Al. 1000-lecia 15 G; 32-300 Olkusz
Tel./Fax: +48 32 6455900
E-mail: intermag@intermag.pl
Strona internetowa: www.intermag.pl
BOX Nr 24
Informacja o Firmie:
INTERMAG jest wiodącym producentem szerokiej gamy produktów agrochemicznych dla rolnictwa i ogrodnictwa, a także produktów prozdrowotnych dla zwierząt hodowlanych. Naszą misją jest dostarczanie innowacyjnych technologii do produkcji zdrowej żywności w ramach zrównoważonego rolnictwa. W tym celu współpracujemy z renomowanymi ośrodkami badawczymi i naukowymi. Naszą mocną stroną jest unikalna technologia chroniona patentami. Siłą INTERMAG jest zespół doświadczonych ekspertów, którzy wspierają naszych klientów i partnerów swoją wiedzą i doświadczeniem.

K

Nazwa Firmy: K+S Polska sp. z o.o.
Adres: ul. 28 czerwca 1956 r., nr. 404
Tel./Fax: +48 61 628 52 10
E-mail: radoslaw.witczak@ks-polska.com
Strona www: ks-polska.com

BOX Nr 23

Informacja o Firmie:
K+S Polska jest polskim partnerem handlowym Grupy K+S – międzynarodowej firmy zajmującej się wydobyciem surowców oraz produkcją nawozów wysokiej jakości. Naszą specjalnością są produkty zawierające potas, magnez i siarkę, wyróżniające nas na tle konkurencji i zapewniające nam pozycję światowego lidera w sektorze produkcji nawozów. Nawozy takie jak: Korn-Kali®, ESTA® Kieserit , Patentkali®, KALISOP®, EPSO Top® od lat stosowane są w gospodarstwach nastawionych na osiąganie wysokich plonów z zachowaniem ich najwyższej jakości. Nawożenie jest podstawowym zabiegiem agrotechnicznym, który istotnie wpływa na produktywność i jakość plonu. Celem nawożenia jest uzyskanie maksymalnych plonów, przy których zapewniona jest opłacalność produkcji oraz wysoka jakość. Dodatkowym celem nawożenia jest zwiększenie lub utrzymanie wysokiej żyzności gleby, umożliwiające uzyskiwanie wysokich i stabilnych plonów przez długi czas. Nawożenie, które realizuje powyższe cele, określa się najczęściej jako „nawożenie zrównoważone”. Strategia nawożenia roślin opiera się na znajomości ich potrzeb pokarmowych, ocenie wzrostu, plonowania i jakości owoców. Ma to szczególne znaczenie w uprawie roślin sadowniczych, gdyż w wielu wypadkach błędy popełnione w nawożeniu mają wieloletnie konsekwencje. Rekomendowanymi nawozami potasowymi w uprawie owoców miękkich są siarczan potasu KALISOP 50% K 2 O, 45% SO 3 i Patentkali 30% K 2 O, 10% MgO, 42,5% SO 3 .
 

Nazwa Firmy: KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA OT W LUBLINIE
Adres: ul. Karłowicza 4, 20-027 Lublin
tel.Fax: 81 532 21 12/81 444 45 32
e-mail:lublin@kowr.gov.pl
Strona internetowa: www.kowr.gov.pl
BOX Nr 20

Informacja o Firmie:

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa (KOWR) powstał 1 września 2017 roku na mocy ustawy z dnia 10 lutego 2017 r. (Dz. U. 2017 poz. 623). W tym też terminie przestały istnieć dwie agencje rolne: Agencja Rynku Rolnego i Agencja Nieruchomości Rolnych, których zadania przejął w znacznej części KOWR.
Do zadań KOWR należy:

 • tworzenie oraz poprawa struktury obszarowej gospodarstw rodzinnych
 • tworzenie warunków sprzyjających racjonalnemu wykorzystaniu potencjału produkcyjnego Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa
 • restrukturyzacja oraz prywatyzacja mienia Skarbu Państwa użytkowanego na cele rolnicze
 • obrót nieruchomościami i innymi składnikami majątku Skarbu Państwa użytkowanymi na cele rolne
 • administrowanie zasobami majątkowymi Skarbu Państwa przeznaczonymi na cele rolne
 • zabezpieczenie majątku Skarbu Państwa
 • inicjowanie prac urządzeniowo-rolnych
 • popieranie organizowania na gruntach Skarbu Państwa gospodarstw rolnych
 • wykonywanie praw z udziałów i akcji
 • wsparcie działań na rzecz odnawialnych źródeł energii, w szczególności w rolnictwie
 • monitorowanie:

a). produkcji biogazu rolniczego,
b). rynku biokomponentów i biopaliw ciekłych,
c). produkcji biopłynów.

 • gromadzenie informacji dotyczących istniejącej, będącej w budowie lub planowanej infrastruktury energetycznej służącej do wytwarzania energii elektrycznej z biogazu rolniczego oraz biokomponentów, o których mowa w ustawie z dnia 25 sierpnia 2006 r. o biokomponentach i biopaliwach ciekłych (Dz. U. z 2017 r. poz. 285 i 624)
 • obsługa funduszy promocji produktów rolno-spożywczych
 • gromadzenie, analiza i udostępnianie informacji dotyczących rynków produktów rolnych i żywnościowych
 • opracowywanie i upowszechnianie informacji związanych z realizacją mechanizmów aktywnej polityki rolnej na rynkach produktów rolnych i żywnościowych
 • prowadzenie działań promocyjnych i informacyjnych mających na celu promowanie produktów rolnych i żywnościowych, metod ich produkcji, a także systemów jakości produktów rolnych i żywnościowych, z wyłączeniem działań informacyjnych i promocyjnych dotyczących rolnictwa i gospodarki żywnościowej realizowanych przez ministrów właściwych do spraw: rolnictwa, rynków rolnych, rybołówstwa lub rozwoju wsi
 • wspieranie rozwoju współpracy handlowej sektora rolno-spożywczego z zagranicą;
 • udzielanie dopłaty do spożycia mleka i przetworów mlecznych w szkołach podstawowych z krajowych środków finansowych
 • przyznawanie dofinansowania do spożycia mleka i przetworów mlecznych w przedszkolach i gimnazjach ze środków pochodzących z Funduszu Promocji Mleka
 • uczestnictwo, jako instytucja pośrednicząca i beneficjent, w realizacji programu operacyjnego Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym, o którym mowa w rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 223/2014 z dnia 11 marca 2014 r. w sprawie Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym (Dz. Urz. UE L 72 z 12.03.2014, str. 1)
 

L

 
 
 

M

Nazwa Firmy: MILEX Profesjonalne Systemy Nawadniania
Adres: ul. Obr. Dobrzykowa 3
Tel./Fax: +48 24 2775222
E-mail: milex@milex.pl
Strona internetowa: milex.pl
BOX Nr 45
Informacja o Firmie:
Od 1983 r. zajmujemy się produkcją (w tym linii kroplujących WATERMIL i rur) oraz sprzedażą systemów nawadniania. Projektujemy, montujemy, serwisujemy. Nasze systemy umożliwiają efektywne działanie, nawet przy niskim ciśnieniu wody. Posiadamy sieć dystrybutorów na terenie całej Polski.

                                                                                N

Nazwa Firmy: Nexbio Sp. z o.o.
Adres: ul. Dobrzańskiego 3, 20-262 Lublin
Tel./Fax: 534 946 280
E-mail: biuro@nexbio.pl
Strona internetowa: www.nexbio.pl
BOX Nr : 14
Informacja o Firmie:
Laboratorium Nexbio to n owoczesne technologie molekularne skupione w jednym miejscu. Siedziba mieści się w Lubelskim Parku Naukowo-Technologicznym. Firma powstała w roku 2015 . W skład zespołu wchodzą zarówno osoby z doświadczeniem naukowym z zakresu genetyki i metod molekularnych, jak i praktycy, mający od lat kontakt z praktycznymi aspektami wykorzystywania wyników badań.
Firma oferuje dostarczanie rozwiązań z zakresu analizy DNA i RNA. W ofercie Nexbio znajdują się m.in:
 • Analiza patogenów roślin;
 • Analiza patogenów gleby;
 • Analiza konydcji mikrobiologicznej gleby;
 • Identyfikacja choroby ze zmiany na roślinie.
Analizy DNA prowadzone przez Nexbio pozwalają na bardzo wczesne wykrywanie chorób roślin uprawnych (nawet 1-5 miesięcy przed ich wystąpieniem).

O

Nazwa Firmy: Osmia Future sp. z o.o.
Adres: Ignacego Mościckiego 1, 24-110 Puławy
Tel./Fax: 660633125
E-mail: contact@osmiafuture.com
Strona internetowa: www.osmiafuture.com
BOX Nr 70
nformacja o Firmie:
Na projekt Osmia 4.0 składają się 3 działy, kt ó re uzupełniając się, tworzą kompletny produkt tj.:
APLIKACJA MOBILNA :
Nieocenione narzędzie do planowania zapylenia. Dokładnie podpowie Ci w jakiej ilości i rozstawie rozmieścić pszczoły na danej kwaterze. Jest to niezwykle ważne aby pszczół, które są niezbędne do odpowiedniego zapylenia była odpowiednia ilość. Aplikacja otrzymując dane z urządzenia serwisowego będzie uczyć się i dostosowywać ilość pszczół według indywidualnych potrzeb i specyficznych warunków klimatycznych.
UL DLA PSZCZÓŁ SAMOTNIC OSMIABOX:
Innowacyjne rozwiązanie zbudowane z modułowych element ó w. Dzięki swojej budowie zapewnia optymalne warunki zarówno temperaturowe jak i wilgotnościowe do rozwoju nowego pokolenia pszczół. Charakterystyczną cechą naszego ula jest zróżnicowana wielkość otworów lęgowych. Pomaga to w odnajdywaniu poszczególnych otworów przez pszczoły.
SERWIS :
Po sezonie nowe pokolenie należy wyjąć z środka ula, przeprowadzić selekcję, dezynfekcję i popakować w pudełka. System należy  również wyczyścić, zdezynfekować, wymienić membran ę i złożyć aby m ó c użyć w kolejnym sezonie. Wszystkie te czynności przeprowadzane są automatycznie dzięki urządzeniu specjalnie do tego celu stworzonemu. Dzięki automatyzacji najbardziej pracochłonnych proces ó w w hodowli pszczół samotnic zapylanie staje się tak proste jak w zastosowaniu trzmieli lecz dużo tańsze.

P

                                                                      

 
Plantpress Sp. z o.o.
ul. J. Lea 114a, 30-133 Kraków
tel.: 12 636 18 51
tel. kom. 600 489 547
e-mail: wydawnictwo@plantpress.pl
BOX NR 30
PATRONAT MEDIALNY JAGODOWYCH TRENDÓW 2022
Plantpress Sp. z o.o.
jest wydawcą czasopism: HASŁO OGRODNICZE, SZKÓŁKARSTWO, WARZYWA, MIESIĘCZNIK PRAKTYCZNEGO SADOWNICTWA — SAD, INFORMATOR SADOWNICZY, EFM — European Fruit Magazine, TRUSKAWKA, MALINA, JAGODY, CZEREŚNIA, WIADOMOŚCI ROLNICZE POLSKA, SZKLARNIE TUNELE OSŁONY.

Nazwa Firmy: Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o.
Adres: ul. Metalowa 5, 60 – 118 Poznań
Tel./Fax: +48 61 886 29 50
E-mail: czytelnik@warzywaiowoce.pl; czytelnik@sadnowoczesny.pl
Strona internetowa: www.warzywaiowoce.pl; www.sadnowoczesny.pl
BOX Nr 2
Informacja o Firmie:
Polskie Wydawnictwo Rolnicze to wydawca tytułów Sad Nowoczesny oraz WiOM Warzywa i Owoce Miękkie. Sad Nowoczesny – miesięcznik dla sadowników. W każdym numerze m.in. porady z zakresu nawożenia, ochrony przed szkodnikami i chorobami, przechowywania. WiOM – czasopismo dla producentów warzyw i owoców uprawianych w polu i pod osłonami. Każdy numer zawiera ważne informacje o ochronie, nowych odmianach, praktycznych rozwiązaniach z polskich gospodarstw. Zamów egzemplarz próbny na https://wiom.pwrwydawnictwo.pl/bezplatny_egzemplarz lub https://sn.pwrwydawnictwo.pl/bezplatny_egzemplarz
Powiat Kraśnicki
Al. Niepodległości 20, 23-204
Kraśnik, kraśnicki, lubelskie
E-mail: sekretariat@powiatkrasnicki.pl
Fax: (81) 825 50 52
Tel.: (81) 825 58 99
BOX NR 74
PARTNER JAGODOWYCH TRENDÓW 2022

S

 
 

T

 
Nazwa Firmy: Timac Agro Polska Sp. z o.o.
Adres: ul. Batorowska 15, 62-081 Wysogotowo
Tel./Fax: +48 695 554 444 / +48 694 427 251
E-mail: biuro@pl.timacagro.com
Strona internetowa: https://pl.timacagro.com/
BOX Nr 35
Informacja o Firmie:
Timac Agro Polska to firma należąca do Grupy Roullier, która od 17 lat nieprzerwanie działa na polskim rynku. Firma jest jednym z największych na świecie przedsiębiorstw branży rolniczej zajmującym się produkcją i sprzedażą innowacyjnych środków przeznaczonych do żywienia zarówno roślin jak i zwierząt. Tylko w Polsce zatrudnia ponad 100 Doradców Techniczno-Handlowych, którzy wspierają rolników w całym kraju. Dzięki temu firma nieustannie się rozwija, co pozwala na pozyskiwanie nowych partnerów.
 

U

 

Urząd Marszałkowski
Województwa Lubelskiego
w Lublinie
ul. Artura Grottgera 4
20-029 Lublin
telefon 81 44 16 600
faks 81 44 16 602
e-mail: info@lubelskie.pl
BOX NR 73

W

Nazwa Firmy: WEREMCZUK FMR sp. z o.o.
Adres: Bełżycka 73, 24-220 Niedrzwica Duża
Tel./Fax: +48 81 517 15 66, 517 15 77
E-mail: handel@weremczukagro.pl ; marketing@weremczukagro.pl
Strona internetowa: weremczukagro.com
BOX Nr 22
Informacja o Firmie:
Ponad 40 lat istniejemy na rynku wspierając Twoje gospodarstwo w produkcji owoców i warzyw. W naszej ofercie mamy kombajny do owoców jagodowych JOANNA i VICTOR, kombajny do jabłek, wiśni i śliw FELIX i MAJA, kombajny do borówek i malin KAREN oraz maszyny do pielęgnacji sadów i plantacji SAVA, SAMSON, BERTA. Dla producentów warzyw mamy technologię uprawy warzyw korzeniowych od siewu do zbioru. Cały czas rozwijamy naszą ofertę właśnie dla Ciebie. Zapraszamy do kontaktu.
Nazwa Firmy: Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Lublinie
Adres:ul. Hipoteczna 3
20-027 Lublin
Tel./Fax: tel. (0-81) 532 07 35 fax. (0-81) 534 55 46
E-mail: biuro@wzplublin.pl
Strona internetowa:
http://www.wzplublin.pl/
BOX Nr 12
Informacja o Firmie:
Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Lublinie jest dobrowolną niezależną i samorządną społeczno-zawodową organizacją, reprezentującą prawa i interesy pszczelarzy zrzeszonych w związku. Działa na zasadzie rolniczego zrzeszenia branżowego na podstawie przepisów ustawy z dnia 8 października 1982 r. o społeczno-zawodowych organizacjach rolników /Dz.U.Nr.32 poz.217/. Terenem działania związku jest obszar województwa z przed 1999r. i innych terenów, z których pszczelarze deklarują chęć przynależności.
Celem Związku jest stałe rozwijanie pszczelarstwa, reprezentowanie i ochrona interesów oraz godności i dobrego imienia pszczelarza, kontynuowanie tradycji poprzednich organizacji pszczelarskich i dawnego Związku Pszczelarskiego. Podstawową jednostką organizacyjną Związku jest Koło Pszczelarzy. Na terenie działalności Związku istnieje 48 Kół w których zrzeszonych jest na dzień 31.07.2020 r. 2450 członków posiadających 74700 rodzin pszczelich.
Swoją działalność Związek opiera na społecznej pracy ogółu członków zrzeszonych w terenowych Kołach Pszczelarzy, jak również poprzez prowadzenie działanlości gospodarczej. Majątek Związku stanowi dom wraz z działką przy ul. Hipotecznej 3, w którym mieści się siedziba Związku oraz „DOM MIODU” prowadzący sprzedaż miodów naturalnych bezpośrednio z pasieki, miodów pitnych, wyrobów z wosku, apiterapeutyków, węzy pszczelej, uli, sprzętu i narzędzi pszczelarskich, kosmetyków produkowanych na bazie produktów pszczelich oraz wyrobów cukierniczych.

Nazwa Firmy: WM Sp.zo.o
Adres: Kolejowa 16,23-200 Kraśnik
Tel./Fax: 690933622
E-mail:apudlo@wm-wm.pl, info@wm-wm.pl
Strona internetowa: http://wm-wm.pl
BOX Nr 75
Informacja o Firmie:
WM Sp.zo.o zajmuje się zaopatrzeniem rolnictwa i ogrodnictwa. Szczególny nacisk kładziemy na zaopatrzenie sadowników, szkółkarzy, producentów owoców. Jesteśmy dostawcą elementów konstrukcji do budowy nowoczesnych sadów i plantacji malin.
W swojej ofercie posiadamy szeroki wachlarz opakowań na owoce i warzywa oraz wiele innych artykułów szkółkarskich i ogrodniczych.

Stale specjalnie dla Państwa poszerzamy Naszą ofertę asortymentową .
 

Y

Nazwa Firmy: Yara Poland sp. z o.o.
Adres: ul. Malczewskiego 26, 71-612 Szczecin
Tel./Fax: tel.: +48 91 433 00 35, fax: +48 91 433 04 34
E-mail: yarapoland@yara.com
Strona internetowa: www.yara.pl
BOX Nr 66
SPONSOR GŁÓWNY JAGODOWYCH  TRENDÓW 2022
Informacja o Firmie:
Dostawca profesjonalnych nawozów do stosowania w różnych technologiach produkcji ogrodniczej: posypowe (YaraMila COMPLEX, YaraLiva NITRABOR i TROPICOTE, UNIKA CALCIUM) i rozpuszczalne do fertygacji (YaraTera CALCINIT, KRISTALON i SUPERBA) oraz efektywne nawozy dolistne (KristaLeaf i YaraVita).
Na stoisku firma prezentuje najnowsze kompleksowe programy nawożenia roślin jagodowych oraz innych upraw ogrodniczych. Przedstawiciele firmy podpowiedzą jak racjonalnie żywić uprawiane gatunki by uzyskiwać wysokie plony o doskonałych cechach handlowych i konsumpcyjnych.