Witamy.
Rozpoczynamy nabór wystawców na „JAGODOWE TRENDY 2020”. Kontynuujemy wzorem lat poprzednich   samodzielną formę rejestracji powierzchni wystawowych w zabudowie. 

W skład zamówienia doliczana jest opłata obowiązkowa obejmująca wpis do katalogu wystawców z zamieszczeniem Logotypu, dwudniowy parking, identyfikatory oraz bankiet dla 2 osób w dniu 21 stycznia 2020 roku


Jak rezerwować stoiska?
W zakładce „Rezerwacja” znajdziecie Państwo plan stoisk. Najeżdżając kursorem na stoisko pojawi się komentarz  o jego numerze, powierzchni, informacja czy jest dostępne oraz cenie netto.  Status “Zarezerwowany” informuje, że Box jest niedostępny. Proszę wybrać stoisko. Najechać kursorem na nie i sprawdzić status. Jeżeli jest dostępne kliknąć lewym przyciskiem. Poniżej planu stoisk pojawi się się informacja, że Box jest w koszyku. Wcisnąć  „Rezerwacja” i pojawi się karta do wypełnienia pól niezbędnych do kontaktu z Państwem. Jeżeli chcecie Państwo złożyć zmówienie innej opcji niż stoiska standardowe proszę w polu „Uwagi” wpisać opis zamówienia. Po wypełnieniu żądanych pól proszę wcisnąć „Rezerwacja”. Potwierdzenie rezerwacji przekierowane zostanie na podany przez Państwo adres e-mail.  Pocztą zwrotną przesłana  zostanie do Państwa stosowna karta zgłoszenia.
Sam proces rezerwacji powinien być skończony przed upływem 5 minut – przekroczenie tego czasu powoduje unieważnienie rezerwacji. W tym czasie Państwo blokujecie stoisko dla siebie i nikt inny nie może go zarezerwować. Po wysłaniu rezerwacji otrzymacie Państwo jej potwierdzenie na podany adres e-mail.
Rezerwację można przerwać wciskając  „Anuluj”.
Mam nadzieję, że ten opis pomoże Państwu sprawnie przeprowadzić proces rezerwacji.
Rezerwacja powierzchni bez zabudowy odbywać się będzie na podstawie zgłoszonej  powierzchni wystawowej przez zamawiającego i podania strefy jej lokalizacji.  Minimalna powierzchnia stoiska bez zabudowy 20m². Koszt  1m² wynosi 50 zł netto plus oplata obowiązkowa.

Otrzymanie przez Wystawcę potwierdzenia przyjęcia zamówienia uznane jest za zawarcie  umowy z  Organizatorem. Rezygnacja z uczestnictwa po 30 listopada 2019 roku równoznaczna jest z zobowiązaniem Wystawcy do uregulowania 100% należności wynikającej z Sumy wszystkich zamówień na Konferencji