UWAGA!
EDYCJA JAGODOWYCH TRENDÓW 2023 ODBYWA SIĘ BEZ SYSTEMU REZERWACJI STOISK JAK BYŁO W LATACH POPRZEDNICH!

Prosimy o bezpośredni kontakt:

biuro@jagodowetrendy.pl

 
Witamy.
Rozpoczynamy nabór wystawców na „JAGODOWE TRENDY 2022”. Wracamy ponownie do Kraśnika – głównego regionu produkcji owoców jagodowych.
Przywracamy również system rezerwacji stoisk, który przez kilka lat funkcjonował w poprzednich edycjach, które odbywały się w Kraśniku.
W skład zamówienia oprócz stoiska w zabudowie wchodzi: opłata obowiązkowa obejmująca wpis do katalogu wystawców z zamieszczeniem Logotypu, dwudniowy parking, identyfikatory,  obiady dla 2 osób na każdy dzień, bankiet integracyjny w dniu 25 listopada 2022r dla 2 osób.  Większą ilość obiadów można zakupić indywidualnie w strefie Cateringu.
Zasady rezerwacji stoisk: rezerwacja jest dwustopniowa. W zakładce „Dla Wystawców” wybieramy podstronę „Rezerwacja” gdzie znajduje się aktywny arkusz planu stoisk. Najeżdżając kursorem na stoisko pojawi się komentarz dotyczący jego wielkości, usytuowania, ceny oraz statusu czy jest dostępne. Stoiska z literką „B” są zarezerwowane wraz z opisem Firmy, która je zarezerwowała. Klikamy w wybrane stoisko i uruchamia się pierwsza część rezerwacji. Pod planem pojawi się informacja że wybrane stoisko jest w koszyku. Włączamy niebieski przycisk „Rezerwacja” i wypełniamy wymagane pola. Mamy na to 5 minut. Na dole wypełnionego arkusza jest przycisk „Rezerwacja” aby potwierdzić Wasz wybór. Można również przyciskiem „Anuluj” zrezygnować i zmienić wybór. Po zarezerwowaniu system przekazuje informację na podany e-mail  do Wystawcy oraz do  Organizatora. W wiadomości do Wystawcy podany jest link do drugiego etapu rezerwacji gdzie znajdują się dane do wystawienia Faktury. Należy wypełnić pola wymagane z podaniem numeru stoiska i jego ceną netto wyświetloną w pierwszej fazie rezerwacji . Po wypełnieniu wszystkich pól włączamy czarny przycisk „Rezerwacja” i na tym kończymy proces rezerwacji. Formularz Rezerwacji otrzymuje Rezerwujący i Organizator. Pocztą zwrotną otrzymacie Państwo potwierdzenie oraz do wypełnienia Druk wpisu do Katalogu Wystawców oraz zaproszenie do udziału w Konkursie.    Mamy nadzieję, że powrót do samodzielnego wyboru sprawi, że będziecie  Państwo  współuczestnikami  Jagodowych Trendów w tworzeniu mozaiki wystawców. To Wy sami decydujecie gdzie ma być Wasze stoisko promocyjne.