Jagodowe Trendy 2019 w Kraśniku. Stoiska firm, wykłady i debata na XV Międzynarodowej Konferencji Sadowniczej

Analiza ukraińskiego rynku jagodowego, wyzwania dla polskich producentów oraz uprawa orzecha włoskiego – to niektóre z tematów poruszanych podczas jubileuszowej edycji konferencji sadowniczej „Jagodowe Trendy 2019” w Kraśniku.

https://krasnik.naszemiasto.pl/jagodowe-trendy-2019-w-krasniku-stoiska-firm-wyklady-i/ga/c8-4958690/zd/38374608

W Kraśniku odbyły się Jagodowe Trendy 2019

W Kraśniku 16 stycznia rozpoczęła się XV Międzynarodowa Konferencja Sadownicza – Jagodowe Trendy 2019. Zachęcamy do obejrzenia naszej fotorelacji z konferencji i stoisk wystawców.

http://www.sadyogrody.pl/owoce/101/w_krasniku_odbyly_sie_jagodowe_trendy_2019_galeria_zdjec,16469.html

Jagodowe trendy 2019

W Kraśniku trwa konferencja sadownicza „Jagodowe trendy”. Wydarzenie odbywa się w tym roku po raz XV. Bogatemu programowi wykładów towarzyszy wystawa firm branżowych.

Jubileuszowa, XV edycja konferencji była okazją do przypomnienia początków i historii tego wydarzenia w ubiegłych latach oraz osób, które są nierozerwalnie związane z samą konferencją, jak i produkcją owoców jagodowych na Lubieszynie. Wspomnieniom z przeszłości towarzyszy jednak śmiałe spojrzenie w przyszłość – bowiem ta konferencja, zgodnie z nazwą, wskazuje i wyznacza najważniejsze trendy w branży owoców jagodowych.

Tematyka wykładów skupia się wokół aktualnych zagadnień i głównych problemów branży. W kuluarach i rozmowach z wystawcami można dowiedzieć się co aktualnie jest na topie i czy warto zainteresować się w zbliżającym się sezonie. Jakie gatunki i odmiany sadzić? Na jaką technologię uprawy postawić? Po dwóch dniach konferencji i solidnej porcji wiedzy oraz informacji dotyczących produkcji i rynku owoców jagodowych w kraju i na świecie, być może łatwiej będzie odpowiedzieć sobie na te pytania.

Niebawem relacje z tego wydarzenia na łamach naszych czasopism.

http://www.warzywaiowoce.pl/articles/aktualnosciwiom/jagodowe-trendy-2019/