24-25 listopad 2023

JAGODOWETRENDY

Odwiedź naszą konferencję, aby zgłębiać wiedzę o owocach jagodowych.2023

o konferencji

JAGODOWE TRENDY 2023

Jagodowe Trendy 2023 w Kraśniku za  nami!! To były 2 dni owocnych wykładów i spotkań.

Cenne spotkania, możliwość wymiany doświadczeń oraz wysłuchania ciekawych wykładów – wszystko to możliwe było podczas XIX Międzynarodowej Konferencji Sadowniczej JAGODOWE TRENDY 2023 w Kraśniku. Podczas, której  partnerami był: Powiat Kraśnicki i Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego. 

Zainteresowaniem cieszyła się debata dotyczącą sytuacji na rynku malin. Nie zabrakło głosu z sali, za który bardzo serdecznie dziękujemy. To pokazało, że jest to ważny temat i trzeba zacząć działać  już dziś by uniknąć problemów w kolejnym sezonie.

W podsumowaniu nie sposób nie wspomnieć o warsztatach:  O możliwościach zagospodarowania owoców Jagodowych we własnej produkcji win”- czy jest to rozwiązanie na przyszłość? Mamy nadzieje, że ten temat zainteresował  uczestników konferencji i zachęcił do zgłębienia tematu.  

Była to już 19-ta  okazja aby spotkać się z liderami jagodowego świata. Podczas tej edycji zaprezentowały się  firmy i innowacje odnoszące sukcesy w kraju i na świecie m.in. Yara Poland sp.z o.o. , Bayer sp.z o.o., Amagro sp.z o.o. ,Orskov Foods Spółka Akcyjna ,JB Plus Przemysław Bobin , AgronetPro ,BNP Paribas Bank Polska Spółka Akcyjna ,Budmech sp.z o.o.  sp.k., Intermag Sp.z o.o. ,Biocont Polska Sp.z o.o. ,FMC Agro Polska sp.z o.o.  Spółka Komandytowa , Agrosimex, Przedsiębiorstwo Ekologiczne Ekoflora sp. z o.o., Grupa Eden,  Agro-As Chobrzany, Chmielewski Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe  „ROLMAX”,  GKMP Szczepańscy, Agrio Plus Sp. z o.o. sp.k., HELM Polska Lubelskie Stowarzyszenie Plantatorów Malin, Timac Agro, Jagoda JPS, Karolina Nizioł Ubezpieczenia, Powiat Krasnicki, ARIMR, WIORIN, Plantpress,

 

Do zobaczenia za rok podczas Jubileuszowej Edycji!!

Organizatorzy

Program konferencji

sesja

TEMAT

WYKŁADOWCA

Sesja 1

24 Listopada 2023 PROBLEMY SEKTORA JAGODOWEGO: W TYM M. IN DEBATA "Jak ochronić krajowych producentów malin?"

sesja 2

24 Listopada 2023 PO DEBACIE: "Diagnozy, co zmienić, innowacyjność, przyszłość handlu"

sesja 3

25 Listopada 2023 WARSZTATY JAGODOWYCH TRENDÓW "Mechaniczny zbiór - aspekty praktyczne"

sesja 4

25 Listopada 2023 WARSZTATY CZĘŚĆ DRUGA: Możliwości zagospodarowania owoców jagodowych poprzez własną produkcję alkoholu.

Organizator

nowe logo

Sponsorzy Główni

Knowledge grows for A4

Partnerzy Konferencji

Patronat Honorowy

Patronat merytoryczny

Patronat medialny

Napisz do nas

  Zgadzam się na przetwarzanie danych w celu kontaktu z www.jagodowetrendy.pl

  Adres:

  Hala Sportowa Powiatowego Centrum Sportu i Rekreacji w Kraśniku 

   ul. Słowackiego 7 

  23-204 Kraśnik

  Kontakt e-mail:

  biuro@jagodowetrendy.pl

  Zadzwoń:

  Marian Smentek
  667 877 001